Koera peletaja Dazzer 2

59.00

Saadavus:
Laos
Mudel:
dazer2

Kirjeldus

Kasutamine treeningseadmena

DAZER™ seadet saab kasutada treeningseadmena ja situatsioonides nagu näiteks sundida haukuv koer vaikima, hoidmaks lemmiklooma diivanile hüppamast ning tugevdada käsklusi. Parima tulemuse saamiseks suunake DAZER  läheneva looma suunas.

Vajutage nuppu ning aktiveerige seade 1 kuni 2 sekundiks. Korrake vajadusel tegevust. Parima tulemuse saamiseks suunake DAZER seadme ringikujuline hõbedane plaat looma suunas. DAZER  seadme väljund on suunaline ning seetõttu efektiivsus väheneb kui kasutada seda nurga all. Ning alati on 1 kuni 2 sekundilised korduvad vajutamised efektiivsemad kui pikk kestev aktiveerimine.

Kuigi loom kuuleb ultraheli 7 meetri pealt või kaugemalt on see efektiivsem ning ebamugavust tekitavam 2-5 meetri peal.

DAZER aitab kasutajal jääda ohutusse tsooni ning tuleks DAZER seadet kasutada 2 või enama meetri kauguselt. DAZER seadet tuleks kasutada koos tavalise sõnalise käsklusega või käe märguandega, olles käskluse tugevdajaks või katkestada vale käitumine. Nagu iga treeningu puhul järgige standard korduv tsükleid ja positiivset tugevdavat harjutamist. Märkus: peale esmast kasutamist võib teie lemmikloom piirkonnast täielikult kaduda. Selline käitumine ei ole ebatavaline ning on tingitud sellest, et loom tunnetab vastavat heli ning selle tugevust. See heli ei ole füüsiliselt ohtlik loomale

Facebook